Eddigi Eredmények

Az idei és korábbi év eredményei. Minden résztvevőnek  köszönjük és GRATULÁLUNK!

A feladatok közül előre kiemeltünk/kiemelünk kettőt, amelyek prioritást élveznek. Azonos pontszám esetén az ezekben elért magasabb pontszám dönt a helyezésről.

(korábbi év eredményeinek megtekintéséhez, kattintson az évszámra)

2016-2017 tanév

1.osztály

Hely

Név

Iskola

Felkészítő tanár

Pont/36

1.

István Alíz

ANK 1. sz. Ált. Isk.

Szabadi Eszter, Kerner Rita

31,5

2.

Felső-Nemes Viola

VKI Jókai Mór Ált. Isk.

Hőhl Judit

27,5

3.

Garadnay Sára

VKI Jókai Mór Ált. Isk.

Varga Péterné

25

4.

Koleszár Barnabás

PTE 1. sz. Gyakorló

Dornné Balogh Szilvia

24

5.

Nagyváradi Áron

Batthyány K. Ált. Isk. Siklós

Szava Bernadett

23

6.

Bíró Borka Rebeka

Koch Valéria Iskolaközpont

Flódung Mária

21

7.

Szabó Júlia

Ciszterci Nevelési Központ

Mendly Márta

19,5

8.

Kárpáti Márton

Hegyháti Ált. Isk.

Hegedűsné Paholik Márta

19,5

9.

Bodor Nimród

Koch Valéria Iskolaközpont

Békési Katalin

19,5

10.

Lovas Márk

Kovács Béla Ált. Isk.

Kovács Zita

19

11.

Tamasik Levente

PTE Gyakorló Ált. Isk.

Garamszegi Rita

19

12.

Illés Olivér

Dél-Zselic Tinódi L. S. Ált. Isk. Szigetvár

Hippné Misnics Anita

17,5

13.

Berényi Dániel

Ciszterci Nevelési Központ

Mendly Márta

16,5

14.

Rajnai Kristóf

Pécsi Testvérvárosok Terei Ált. Isk.

Borbély Sándorné

16

15.

Csapó Amira Lili

Kiss Géza Ált. Isk. Sellye

Nagyné László Mária

16

16.

Hafner Áron

Mohács Térségi Ált. Isk.

Katonáné Stengl Viktória

15,5

17.

Hideg Rebeka

ANK 1. sz. Ált. Isk.

Kerner Rita, Szabadi Eszter

15

18.

Lipcsik Ádám

Kovács Béla Ált. Isk.

Albrecht Zoltán

14,5

19.

Magyari Marcell

Köztársaság Téri Ált. Isk.

Scvara Beáta

14,5

20.

Schäffer Máté

Bólyi Ált. Isk.

Rácz-Vekerdi Jánosné

14,5

21.

Berényi Botond

Janikovszky Éva ANK

Farkas Szilvia

14

22.

Szabó Tamás

Janikovszky Éva ANK

Farkas Szilvia

13,5

23.

Teszárik Péter

PTE Gyakorló Ált. Isk.

Garamszegi Rita

13

24.

Pintér Bálint

PTE 1. sz. Gyakorló

Nürnberger Judit

13

25.

Jancsi Áron

Mecsekaljai Iskola Bánki Donát Ált. Isk.

Richterné Kelényi Edit

13

26.

Hajdu Panka

Budai Városkapu Szieberth Róbert Ált. Isk.

Babirád Gabriella

13

27.

Sági Kamilla

ANK Pogányi Ált. Isk.

Szélig Terézia

12

28.

Balázs Ádám

Kiss Géza Ált. Isk. Sellye

Gali Dávid

11

29.

Fekete Dóra

PTE 1. sz. Gyakorló

Oszoli-Pap Márta

11

30.

Gödöny Mátyás

Köztársaság Téri Ált. Isk.

Scvara Beáta

10

31.

Erdősi Lili

Pécsi Testvérvárosok Terei Ált. Isk.

Borbély Sándorné

9

32.

Múrber Zoltán

Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Ált. Isk.

Illésné Pallós Éva

8

33.

Nagyéri Bence

Kodolányi J. ÁNK Geresdlaki Ált. Isk.

Fülöpné Gömzsik Csilla

8

34.

Piri Ádám László

Szalántai Ált. Isk.

Mató Tiborné

6,5

35.

Tóth Barbara

Batthyány K. Ált. Isk. Siklós

Szava Bernadett

6

36.

Geisz Dániel

Budai Városkapu Szieberth Róbert Ált. Isk.

Babirád Gabriella

5

37.

Barcsay Andor Zsolt

Kodolányi J. ÁNK Geresdlaki Ált. Isk.

Fülöpné Gömzsik Csilla

3

38.

Bagameri Tamás

Hímesházi Ált. Isk.

Háyné Poszt Margit

2,5

39.

Vilmányi-Kiss Sámuel

Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Ált. Isk.

Illésné Pallós Éva

2

40.

Vig Botond Gábor

Szalántai Ált. Isk.

Mató Tiborné

1

41.

Acél Adrienn

Hímesházi Ált. Isk.

Háyné Poszt Margit

1

42.

Imrő Boglárka

Hetvehelyi Ált. Isk.

Barticsné Kőszegi Réka

1

43.

Orsós Dorina Titanilla

Hetvehelyi Ált. Isk.

Barticsné Kőszegi Réka

0

44.

Schmidt Lili Édua

Dél-Zselic Tinódi L. S. Ált. Isk. Szigetvár

Farkas Rita

0

 

VKI Mezőszél 1.osztály

Hely

Név

Felkészítő tanár

Pont/36

1.

Téczely Petra

Varga Ildikó

7

2.

Sztankó Viktória

Malomsoki Tünde

3

3.

Szabó Dalma

Malomsoki Tünde

2,5

 

2.osztály

Hely

Név

Iskola

Felkészítő tanár

Pont/40

1.

Kis Ágoston

PTE Gyakorló

Rab Csilla

39

2.

Hohmann Balázs

Pécsi Testvérvárosok Terei Ált. Isk.

Pataki Edit

38

3.

Rónai Borbála

Szent Mór Iskolaközpont

Pap Zoltánné

36

4.

Lábas Bence

VKI Jókai Mór Ált. Isk.

Horváthné Parányi Zsuzsanna

36

5.

Papp Emese

ANK 1. sz. Ált. Isk.

Németh Ildikó, Orcsikné Szalai Valéria

36

6.

Kincses Leó

VKI Belvárosi Ált. Isk.

Varga Ágnes

35

7.

Balatoni Anna Gréta

PTE Gyakorló

Szemesné B. Orsolya

34

8.

Dénes Emma

Kovács Béla Ált. Isk.

Vranesics Mária

32

9.

Pohl Réka Napsugár

Batthyány K. Ált. Isk. Siklós

Gulyásné Létai Nóra

31

10.

Jászberényi Péter

Koch Valéria Iskolaközpont

Kovács Péter

30

11.

Császár Kíra Laura

Batthyány K. Ált. Isk. Siklós

Gulyásné Létai Nóra

30

12.

Nagy Zsolt Zalán

Koch Valéria Iskolaközpont

Berta Erzsébet

30

13.

Kovács Bálint

Janikovszky Éva Ált. Isk. Kozármisleny

Gerencsérné Szánóczky Judit

28

14.

Daláth Máté

PTE Gyakorló

Rab Csilla

27

15.

Zétényi Péter

Szent Mór Iskolaközpont

Pap Zoltánné

26

16.

Ignácz Jázmin

Szalántai Ált. Isk.

Mészáros Jánosné

26

17.

Kovács Gergő

Komló-Szilvási Ált. Isk.

Földvári Tamásné

25

18.

Laufer Valentin

Hetvehelyi Ált. Isk.

Barticsné Kőszegi Réka

25

19.

Herke Milán

VKI Belvárosi Ált. Isk.

Major Katalin

25

20.

Szűcs Balázs

Kovács Béla Ált. Isk.

Jobbágy Eszter

24

21.

Laczik Zsombor

PTE Gyakorló

Rab Csilla

24

22.

Gazsi Iringó

Szalántai Ált. Isk.

Mészáros Jánosné

23

23.

Tam Linda

PTE Gyakorló

Dr. Komáromi Gáborné

23

24.

Vaskó Dorián

Szilvási Ált. Isk. Felsőszilvási Ált. Isk.

Benkéné Somogyi Gyöngyi

23

25.

Safrankó Lili

VKI Belvárosi Ált. Isk.

Cserrné Méhn Andrea

22

26.

Kuhl Boglárka

Komló-Szilvási Ált. Isk.

Földvári Tamásné

22

27.

Binczky Boglárka

Kiss Géza Ált. Isk. Sellye

Botykainé Lőrincz Anita

22

28.

Szabó Donát

VKI Jókai Mór Ált. Isk.

Horváthné Parányi Zsuzsanna

22

29.

Kaluczky Titusz

VKI Mátyás Király Utcai Ált. Isk.

Somogyvári Anikó

21

30.

Grunda Kata

Hetvehelyi Ált. Isk.

Barticsné Kőszegi Réka

21

31.

Kosztolányi Liza

VKI Mátyás Király Utcai Ált. Isk.

Somogyvári Anikó

21

32.

Véghelyi Ábel

Janikovszky Éva Ált. Isk. Kozármisleny

Kovátsné Lovas Andrea

20

33.

Erős Emma

ANK 1. sz. Ált. Isk.

Orcsikné Szalai Valéria

20

34.

Marx Hanna

Hegyháti Ált. Isk.

Simonicsné Jánosdeák Andrea

20

35.

Vass Milán

Köztársaság Téri Ált. Isk.

Ungvári Erzsébet

20

36.

Huszár Krisztián

Kiss Géza Ált. Isk. Sellye

Simonné Horváth Valéria

19

37.

Vargha Roland

Köztársaság Téri Ált. Isk.

Váli Anikó

19

38.

Schmidt Dávid

Bólyi Ált. Isk.

Faluhelyiné Hock Mária

18

39.

Kutas Borbála

Pécsi Testvérvárosok Terei Ált. Isk.

Trapp-Takács Veronika

18

40.

Bogdán Vivien Brigitta

Lánycsóki Ált. Isk.

Stangné Kaiser Anikó

17

41.

Umstädter Tamás

Himesházi Ált. Isk.

Ferencz Emília

17

42.

Wolherr Panna

Lánycsóki Ált. Isk.

Stangné Kaiser Anikó

15

43.

Wagner Dorottya

Himesházi Ált. Isk.

Ferencz Emília

15

44.

Siska Krisztián

Hegyháti Ált. Isk.

Simonicsné Jánosdeák Andrea

14

45.

Derkács Péter

Dencsháza-Hobol Ált. Isk. Hoboli Tagintézmény

Pandurné Gombóc Ágnes

13

46.

Bartics Noémi

Hetvehelyi Ált. Isk.

Barticsné Kőszegi Réka

13

47.

Hidvégi Ádám

Bólyi Ált. Isk.

Faluhelyiné Hock Mária

12

48.

Kövesdi Zsombor

Pellérdi Ált. Isk. Gyódi Tagintézmény

W. Sasvári Sarolta

11

49.

Schmidt Réka

Bólyi Ált. Isk.

Faluhelyiné Hock Mária

10

50.

Hofecker Jázmin

Kodolányi ÁMK Geresdlaki Ált. Isk.

Podolszkiné Teppert Erzsébet

7

51.

Fekete Bálint

Kodály Ének-zenei Katolikus Ált. Isk.

Gelbné Szontág Melinda

6

52.

Szieberth Martin

Pellérdi Ált. Isk. Gyódi Tagintézmény

W. Sasvári Sarolta

6

53.

Ferkov Barnabás

Kodolányi ÁMK Geresdlaki Ált. Isk.

Podolszkiné Teppert Erzsébet

5

54.

Fehér Krisztián

Szilvási Ált. Isk. Felsőszilvási Ált. Isk.

Benkéné Somogyi Gyöngyi

4

 

VKI Mezőszél 2.osztály

Hely

Név

Felkészítő tanár

Pont/40

1.

Varga Zoltán

Balatonyi Gáborné

26

2.

Fekete András

Bán Emőke

24

3.

Istvándi Máté

Balatonyi Gáborné

20

4.

Masnecz Hanna

Balatonyi Gáborné

20

5.

Strasszer Krisztina Szofia

Bán Emőke

18

6.

Bíró Zsombor

Balatonyi Gáborné

18

7.

Bencze Benett

Balatonyi Gáborné

13

8.

Illés Liza

Balatonyi Gáborné

9

9.

Szántói Gergő

Balatonyi Gáborné

7

2015-2016 tanév

 
1. osztály
Hely Név Iskola Felkészítő tanár pont/ 47
1. Laczik Zsombor PTE Gyakorló Ált. Isk. Dr. Mánfainé Fazekas Ágota 45
2. Hohmann Balázs Testvérvárosok Terei Ált. Isk. Pataki Edit 44
3. Balatoni Anna PTE Deák Ferenc Ált. Isk. Szemesné Barnóczki Orsolya 42
4. Kis Ágoston PTE Gyakorló Ált. Isk. Rab Csilla 39
5. Papp Bori Illyés Gyula Ált. Isk. Hegedűsné Végh Mária 38
6. Nagy Bertalan VKI Jókai Mór Ált. Isk. Bíró Tímea 37
7. Kincses Leó VKI Belvárosi Ált. Isk. Varga Ágnes 37
8. Zétényi Péter Szent Mór Iskolaközpont Pap Zoltánné 37
9. Lovkovics László SKI Batthyányi Kázmér Ált. Isk. Gulyásné Létai Nóra 34
10. Jászberényi Péter Koch Valéria Iskolaközpont Kovács Péter 34
11. Laczik Keve PTE Gyakorló Ált. Isk. Dr. Mánfainé Fazekas Ágota 33
12. Rónai Borbála Szent Mór Iskolaközpont Pap Zoltánné 33
13. Lamperth Marcell ANK 2. sz. Ált. Isk. Nagyváradi Zsuzsanna 33
14. Papp Emese ANK 1. sz. Ált. Isk. Bereczkiné Fábián Mária 33
15. Schubert Vilmos PTE Deák Ferenc Ált. Isk. Szemesné Barnóczki Orsolya 32
16. Kutas Borbála Testvérvárosok Terei Ált. Isk. Holczinger Flóriánné 31
17. Császár Kíra SKI Batthyányi Kázmér Ált. Isk. Gulyásné Létai Nóra 29
18. Denkinger Júlia Ciszterci Nevelési Központ Illésné Székely Erzsébet 29
19. Kaluczky Titusz VKI Mátyás Király U. Ált. Isk. Derdák Erika 29
20. Safrankó Lili VKI Belvárosi Ált. Isk. Cserné Méhn Andrea 29
21. Sifter Mihály Koch Valéria Iskolaközpont Kovács Péter 29
22. Binczky Boglárka Kiss Géza Ált. Isk. Sellye Botykainé Lőrincz Anita 28
23. Egréder Marcell VKI Jókai Mór Ált. Isk. Bíró Tímea 28
24. Gergely Máté ANK 1. sz. Ált. Isk. Orcsikné Sz. Valéria, Bereczkiné F. Mária 27
25. Háry Eliza PTE Deák Ferenc Ált. Isk. Dr. Komáromi Gáborné 27
26. Vogronics Ákos VKI Belvárosi Ált. Isk. Ott Zsuzsanna 27
27. Érsek Regina Ciszterci Nevelési Központ Vágyiné Soltész Katalin 26
28. Csúcs Zalán PTE Gyakorló Ált. Isk. Rab Csilla 25
29. Győző Levente Pécsi Református Koll. és Ált. Isk. Hegedűs Andrea 25
30. Zsadányi Dominik Újpetrei Ált. Isk. Csalaminé Guth Erika 25
31. Vékony Nemes Tünde Sztárai Mihály Református Ált. Isk. Vadas Győzőné 23
32. Séra Ákos Köztársaság Téri Ált. Isk. Váli Anikó 23
33. Ignácz Jázmin Szalántai Ált. Isk. Mészáros Jánosné 23
34. Hidvégi Ádám Bólyi Általános Iskola és AMI Faluhelyiné Hock Mária 22
35. Jakab Ferenc Köztársaság Téri Ált. Isk. Váli Anikó 21
36. Laufer Valentin Hetvehelyi Ált. Isk. Juhász Réka 21
37. Neidhardt Dávid Bólyi Általános Iskola és AMI Erbné Merkler Csilla 21
38. Gönczi Emília Pécsi Református Koll. és Ált. Isk. Hegedűs Andrea 20
39. Schmidt Dávid Bólyi Általános Iskola és AMI Faluhelyiné Hock Mária 19
40. Pammer Fruzsina Illyés Gyula Ált. Isk. Hegedűsné Végh Mária 16
41. Kalmár Léna Luca Sztárai Mihály Református Ált. Isk. Vadas Győzőné 15
42. Gazsi Iringó Szalántai Ált. Isk. Mészáros Jánosné 15
43. Veér Benjamin Újpetrei Ált. Isk. Csalaminé Guth Erika 13
44. Ungvári Péter Hetvehelyi Ált. Isk. Juhász Réka 12
45. Huszár Krisztián Kiss Géza Ált. Isk. Sellye Kisfali Tiborné 10

VKI Mezőszél 1. osztály
Helyezés Név Felkészítő tanár Elért pont (max. 47) 
1. Istvándi Máté Dr. Balatonyi Gáborné 37
2. Fekete András Bán Emőke 27
3. Illés Liza Dr. Balatonyi Gáborné 26
4. Ladányi Dávid Bán Emőke 25
5. Varga Zoltán Dr. Balatonyi Gáborné 17
6. Szijártó Nikolett Bán Emőke 16
7. Hideg Patrik Dr. Balatonyi Gáborné 7

2. osztály
Hely Név Iskola Felkészítő tanár pont/ 44
1. Czink Máté Köztársaság Téri Ált. Isk. Gradwohl Gáborné 42
2. István Ágoston Szent Mór Iskolaközpont Steiner Eszter 39
3. Csongrádi Donát PTE Gyakorló Ált. Isk. Józsa Tímea 36,5
4. Kőhalmi László András PTE Deák Ferenc Ált. Isk. Mucsi Éva 36
5. Kovács Hanna Kiss Géza Ált. Isk. Sellye Nagyné László Mária 34,5
6. Ormai Samu VKI Jókai Ált. Isk. Izsák Klára 34
7. Ary Ádám Bánki Donát Ált. Isk. Rudolfné Kővári Judit 33,5
8. Tóth-Péter Attila Dél-Zselic Ált. Isk. Nagypeterd Mike Mónika 32,5
9. Kardos Lilla ANT 1. sz. Ált. Isk. Szalai Tünde 31,5
10. Lehotai Gergely Szalántai Ált. Isk. Arany János Ált. Isk. Kvaszta Ágnes 30
11. Bíró Levente ANK 1. sz. Ált. Isk. Horváthné Bíró Virág, Szalai Tünde 30
12. Somkövi József Kiss Géza Ált. Isk. Sellye Gyurkovics Rudolfné 30
13. Bibity Levente Szalántai Ált. Isk. Arany János Ált. Isk. Kvaszta Ágnes 29,5
14. Kovács Virág SKI Batthyány Kázmér Ált. Isk. Siklós Tavasziné Balázs Judit 29,5
15. Szakács András Dél-Zselic Ált. Isk. Nagypeterd Mike Mónika 29
16. Perjési Bence VKI Jókai Ált. Isk. Kis Jakab Kornélia 29
17. Rosta Márton Bánki Donát Ált. Isk. Bíró Adrienn 29
18. Máthé Ferenc Péter Janikovszky ÁMK Kozármisleny Szekeresné Borka Katalin 29
19. Bachesz Csaba Benedek Elek Német Nemz. Isk. Biszakné Pap Hilda 29
20. Szőcs Márton Testvérvárosok Terei Ált. Isk. Hizsnyikné Pintér Zsuzsanna 28,5
21. Máthé Balázs Ciszterci Nevelési Központ Szűcs Anita 28,5
22. Szabó Barnabás VKI Belvárosi Ált. Isk. Kovácsné Fülöp Erika 28
23. Koós Abigél Szüvellő PTE Gyakorló Ált. Isk. Molnárné Unger Zita 28
24. Csete Donát Szent Mór Iskolaközpont Steiner Eszter 28
25. Husznai Marcell Koch Valéria Iskolaközpont Horváthné Kajti Mercédesz 27,5
26. Horváth Szilárd Köztársaság Téri Ált. Isk. Gergicsné Pál Irén 27
27. Pápai Barabás Janikovszky ÁMK Kozármisleny Czinderné Banai Éva 27
28. Biszak Olivér Benedek Elek Német Nemz. Isk. Biszakné Pap Hilda 25
29. Kumánovics Lilla PTE Gyakorló Ált. Isk. Szabados Hajnalka 24,5
30. Takács Zsombor VKI Belvárosi Ált. Isk. Kovácsné Fülöp Erika 24,5
31. Kovács Adaléna SKI Batthyány Kázmér Ált. Isk. Siklós Tavasziné Balázs Judit 24,5
32. Nagy Máté PTE Deák Ferenc Ált. Isk. Tibola Eszter 24,5
33. Csányi Bence Szalántai Ált. Isk. Szölősiné Pál Ilona 23,5
34. Hornok Máté ANK Pogányi Tagintézmény Botykainé Lőrincz Anita 23
35. Schrempf Richárd Sztárai Mihály Református Ált. Isk. Farkas Bence 20
36. Csonka Száva Pécsi Református Koll. és. Ált. Isk. Váradi Piroska 20
37. Kapronczai Sára Újpetrei Ált. Isk. Dobronyi Ilona 18,5
38. Farkas Bence Sztárai Mihály Református Ált. Isk. Farkas Bence 18
39. Trócsányi Márton Koch Valéria Iskolaközpont Horváthné Kajti Mercédesz 18
40. Zaborácz Bence Szalántai Ált. Isk. Szölősiné Pál Ilona 17
41. Rácz Anasztázia Újpetrei Ált. Isk. Dobronyi Ilona 16
42. Monori Hanna Ciszterci Nevelési Központ Szűcs Anita 16
43. Omo Margit Mária Testvérvárosok Terei Ált. Isk. Kóra Gabriella 16
44. Laki Csanád Mandulafa Waldorf Ált. Isk.   14
45. Sáska Julianna VKI Mátyás Király u. Ált. Isk. Ammentné Újvári Edit 13,5
46. Ivusza Bianka Hetvehelyi Ált. Isk. Barticsné Kőszegi Réka 7,5
47. Kovács Adrián Csaba VKI Mátyás Király u. Ált. Isk. Ammentné Újvári Edit 6,5


VKI Mezőszél 2. osztály
Hely Név Felkészítő tanár pont/ 44
1. Póla Áron Iflinger Judit 34
2. Bujáki Boldizsár Iflinger Judit 29
3. Biszvurm Anna Gyarmatiné Kovács Ildikó 27
4. Hantos Luca Gyarmatiné Kovács Ildikó 21
5. Jászkai Gábor Gyarmatiné Kovács Ildikó 16
6. Lehocki Mátyás Gyarmatiné Kovács Ildikó 16
7. Nyári Dávid Iflinger Judit 13
8. Koltai Virág Iflinger Judit 12
9. Illés Léna Olívia Gyarmatiné Kovács Ildikó 11,5
10. Palásti Máté Iflinger Judit 8,5

2014-2015 tanév



1. osztály

Helyezés

Név

Iskola

Felkészítő tanár

Elért pont (max. 37)

1.

Szabó Máté

Ciszterci Nevelési Központ.

Szűcs Anita

37

2.

Márton Gergő

Koch Valéria Iskolaközpont

Kővágóné Sántha Györgyi

36

3.

Kőhalmi László

PTE Deák F. Gyak. Ált. Isk.

Mucsi Éva

31

4.

Czink Máté

Köztársaság Téri Ált. Isk.

Gradwohl Gáborné

31

5.

Csete Donát

Szent Mór Iskolaközpont

Szalainé Fábián Zsuzsanna

27

5.

Hornok Máté

ANK Pogányi Tagintézmény

Rákosfalvi Istvánné, Szélig Terézia

27

7.

Ormai Samu

VKI Jókai Ált. Isk.

Pók Csabáné

25

8.

Szabó Barnabás

VKI Belvárosi Ált. Isk.

Szegedi Ákosné

24

9.

Balog Hanga

Szent Mór Iskolaközpont

Szalainé Fábián Zsuzsanna

23

10.

Csányi Bence

Szalántai Ált. Isk.

Szőlősiné Pál Ilona

22

11.

Kovács Adaléna

Batthyány Kázmér Ált. Isk. Siklós

Tavasziné Balázs Judit

22

12.

Kumánovics Lilla

PTE 1.sz. Gyak. Ált. Isk.

Szabados Hajnalka

22

13.

Szundi Endre

Kovács Béla Ált. Isk.

Horváthné Szemere Mária

22

14.

Kállai Barnabás

PTE 1.sz. Gyak. Ált. Isk.

Józsa Tímea

21

15.

Surinya Ákos

ANK 1.sz. Ált. Isk.

Martinovicsné Tóth Zsuzsanna

20

16.

Kuzsner Balázs

VKI Jókai Ált. Isk.

Pók Csabáné

19

17.

Tarrósy Iván

PTE Deák F. Gyak. Ált. Isk.

Tibola Eszter

19

18.

Orsós Barbara

Köztársaság Téri Ált. Isk.

Lasancz Ildikó

18,5

19.

Szabó Levente

ANK 1.sz. Ált. Isk.

Szalai Tünde

18

20.

Putsay Bence

Koch Valéria Iskolaközpont

Kővágóné Sántha Györgyi

17

21.

Brezovácz Zsuzsanna

ANK Pogányi Tagintézmény

Szélig Terézia

17

22.

Krämer Ádám

Bóly Ált. Isk.

Bauer Ferencné

16

23.

Pálkovács Tamás

Testvérvárosok Terei Ált. Isk.

Keményné Kövesi Zsuzsanna

15,5

24.

Domján Bianka Boglárka

Ciszterci Nevelési Központ

Horváth Ildikó

15

25.

Bara Nabil Gábor

Testvérvárosok Terei Ált. Isk.

Keményné Kövesi Zsuzsanna

14,5

26.

Varga Anikó

Berkesdi Fekete I. Ált. Isk.

Dávid Zsuzsanna

14

27.

Békési-Marton Mária

PTE 1.sz. Gyak. Ált. Isk.

Molnárné Unger Zita

13

28.

Keibl Flórián

Bóly Ált. Isk.

Bauer Ferencné

13

29.

Kaposi Stella

Berkesdi Fekete I. Ált. Isk.

Dávid Zsuzsanna

12

30.

Neuheiser Áron

Bóly Ált. Isk. Borjádi Tagiskola

Mészáros Tiborné

11

31.

Lukács Dorottya

Sztáray Mihály Ált. Isk.

Pintér Eszter

10

32.

Kónya Bíborka

Egerág Ált. Isk.

Petik Róbert

10

33.

Kovács Jázmin

Egerág Ált. Isk.

Petik Róbert

10

34.

Major Milán

Sztáray Mihály Ált. Isk.

Pintér Eszter

8

35.

Jeges Milán

VKI Belvárosi Ált. Isk.

Szegedi Ákosné

8

36.

Csányi Julianna

Szalántai Ált. Isk.

Szőlősiné Pál Ilona

7

37.

Babos Tamara

Kővágószőlős Ált. Isk.

Bíró Ildikó

6

38.

Dávid Lili Sára

Batthyány Kázmér Ált. Isk. Siklós

Tavasziné Balázs Judit

6

39.

Sándor Tibor

Kővágószőlős Ált. Isk.

Bíró Ildikó

3


Mezőszél 1. osztály

 Helyezés

Név

Felkészítő tanár

Elért pont (max. 37)

1.

Póla Áron

Iflinger Judit

28,5

2.

Biszvurm Anna

Gyarmatiné Kovács Ildikó

17,5

3.

Jászkai Gábor

Gyarmatiné Kovács Ildikó

17

4.

Hantos Luca

Gyarmatiné Kovács Ildikó

14

5.

Bodonyi Barnabás

Gyarmatiné Kovács Ildikó

13,5

6.

Szabó Ákos

Gyarmatiné Kovács Ildikó

12

7.

Illés Léna

Gyarmatiné Kovács Ildikó

11

8.

Bözöri Dóra

Gyarmatiné Kovács Ildikó

10

9.

Lehoczki Mátyás

Gyarmatiné Kovács Ildikó

9



 2. osztály

 Helyezés

Név

Iskola

Felkészítő tanár

Elért pont (max. 47)

1.

Varga András

VKI Jókai Ált. Isk.

Fülöpné Bognár Edit, Baloghné Orosz Erika

47

2.

Sámson Mihály

Ciszterci Nev. Közp.

Vágner Ágnes

42

3.

Pánovics Máté

PTE Deák F. Gyak. Ált. Isk.

Dr. Tarnai Istvánné

41

4.

Klement Tamás

PTE. 1.sz. Gyak. Ált. Isk.

Remesné Ujjady Gabriella

40

5.

Tresch Jázmin

ANK. I.sz Ált. Isk.

Péter Ágnes

39

6.

Éri Balázs

Bánki Donát Ált. Isk.

Ivánné Berecz Ildikó

37

7.

Antalics Áron

VKI Jókai Ált. Isk.

Fülöpné Bognár Edit, Baloghné Orosz Erika

34

8.

Czuczor Bojta

ANK. I.sz. Ált. Isk.

Farkas Csilla, Gergely Éva

34

9.

Vincze Kornél

VKI. Mátyás Kir. Ált. Isk.

Schaller Károlyné

33

10.

Mogyorósi Balázs

Sztáray Mihály Ált. Isk.

Kardosné Tanó Ágnes

32

11.

Fitus-Barics Dániel

Bánki Donát Ált. Isk.

Némethné Kisgadó Judit

31,5

12.

Lukáts András

Szent Mór Iskolaközpont

Szalainé Fábián Zsuzsanna

31

13.

Józsa Laura

PTE. 1.sz. Gyak. Ált. Isk.

Remesné Ujjady Gabriella

31

14.

Kristóf Ábel

Ciszterci Nev. Közp.

Vágner Ágnes

29,5

15.

Kutas Katalin

Testvérvárosok Terei Ált. Isk.

Horváth Margit

28,5

16.

Ambrus Júlia

Szent Mór Iskolaközpont

Szalainé Fábián Zsuzsanna

28

17.

Séra Balázs Levente

Köztársaság Téri Ált. Isk.

Szőke Sándorné

28

18.

Pálos Gergő

Széchenyi I. Ált. Isk. Mohács

Bánhegyi Magdolna, Fudererné Kovács Mária

27,5

19.

Ernszt Dorka

ANK. Pogányi Tagintézmény

Szélig Terézia

26

20.

Rézbányai Gábor

Illyés Gy. Ált. Isk.

Krnacz Gizella

26

21.

Hock Ármin

Bóly Ált.Isk

Beck Józsefné, Far Jánosné, Czinner Ágnes

25

22.

Czett Péter

Bóly Ált.Isk

Beck Józsefné, Far Jánosné, Czinner Ágnes

25

23.

Vass Zsanett Nóra

Köztársaság Téri Ált. Isk.

Balogh Józsefné

24

24.

Bányai Gergő

Testvérvárosok Terei Ált. Isk.

Horváth Margit

24

25.

Folkmann Márton

Koch Valéria Iskolaközpont

Fáth Éva

23,5

26.

Hammer Bálint

Ciszterci Nev. Közp.

Horváth Vivien

23

27.

Borsos Balázs József

Széchenyi I. Ált. Isk. Mohács

Bánhegyi Magdolna

22,5

28.

Amrein Eszter

Koch Valéria Iskolaközpont

Némethné Grosszmann Éva

22

28.

Ledő Bence

Batthyány Kázmér Ált. I. Siklós

Tavasziné Balázs Judit

22

30.

Antal Levente

Janikovszky É. ÁMK

Gicziné Deák Mária

22

31.

Kiss Dominik

Illyés Gy. Ált. Isk.

Krancz Gizella

21,5

32.

Lang Noémi

Bóly Ált.Isk. Borjádi Tagisk.

Mészáros Tiborné

21

32.

Lukács Szilárd Barnabás

Sztáray Mihály Ált. Isk.

Kardosné Tanó Ágnes

21

32.

Szabó László

Lánycsók Ált. Isk.

Harkainé Vitek Katalin

21

35.

Csauth Máté

Lánycsók Ált. Isk.

Harkainé Vitek Katalin

19

36.

Maros Róza

PTE Deák F. Gyak. Ált Isk.

Istvánder Annamária

19

37.

Bényi Csongor

Egerág Ált. Isk.

Andok Tiborné

18,5

38.

Szegedi Péter

Batthyány Kázmér Ált. Isk. Siklós.

Tavasziné Balázs Judit

17

39.

Neuheiser Dávid

Bóly Ált.Isk. Borjádi Tagisk.

Mészáros Tiborné

16,5

39.

Szendelbacher Dénes

Kovács Béla Ált. Isk.

Gyöngyösi Péterné

16,5

41.

Kispál Evelin

Szalántai Ált. Isk.

Tóth Ferencné

15

42.

Gazsi Jázmin

Szalántai Ált. Isk.

Tóth Ferencné

8


Mezőszél 2. osztály
 Helyezés

Név

Felkészítő tanár

Elért pont (max. 47)

1.

Nagy Bálint

Gerencsér Andrásné

44,5

2.

Torma Jakab

Bernáth Zoltánné

39

3.

Ragán Roland

Bernáth Zoltánné

38

4.

Kürtösi Péter

Bernáth Zoltánné

37

5.

Láng Domonkos

Bernáth Zoltánné

33

6.

Marton-Bódi Anna

Gerencsér Andrásné

28

7.

Kisgadó Tamás

Gerencsér Andrásné

26,5

8.

Fekete Fanni

Gerencsér Andrásné

24

9.

Szabadkai Zsombor

Gerencsér Andrásné

19

10.

Dobos Ákos

Gerencsér Andrásné

12


2013-2014 tanév

Apró Matematikusok Versenye                                               2014.
1. évfolyam
Helyezés Név Iskola Felkészítő tanár Pontszám
1. Éri Balázs Bánki Donát Ált.I. Ivánné Berecz Ildikó 34/37
2. Varga András Jókai Mór Ált. Isk. Baloghné O.E. Fülöpné B.E. 32,5/37
3. Németh Marcell Jókai Mór Ált. Isk. Baloghné O.E. Fülöpné B.E. 32/37
4. Vadas Róbert Batthyány K. Á. I. Siklós Volfárt Erna 32/37
5. Amrein Eszter Koch Valéria I.K. Némethné Grosszmann Éva 31/37
6. Farkas Ádám ANK 1.sz.Ált.Isk. Lisztné Herczeg Gizella 29,5/37
7. Pánovics Máté PTE Deák Ferenc Tarnai Istvánné 28/37
8. Kutas Kata Testvérvárosok Terei Ált. Isk. Horváth Margó 26,5/37
9. Hegedűs Gergő Batthyány K. Á. I. Siklós Volfárt Erna 25,5/37
10. Varga Bálint Köztársaság Téri Ált. Balogh Józsefné 25/37
11. Klement Tamás PTE 1.sz. Gyakorló Dr. Feketéné Antal Alice 24,5/37
12. Szőke Dorka ANK 1.sz.Ált.Isk. Harsányiné Simon Mónika 24,5/37
13. Lukáts András Szent Mór Iskolaközpont Kisné Gruber Adrienn 24/37
14. Józsa Laura PTE 1.sz. Gyakorló Dr. Feketéné Antal Alice 24/37
15. Tóth Gréta Széchenyi Ált. Isk. Mohács Bánhegyi Magdolna 23,5/37
16. Borsó Zsolt Kovács Béla Ált. Isk. Fazekas K-né Szántó Judit 23/37
17. Folkmann Márton Koch Valéria I.K. Fáth Éva 23/37
18. Popp Krisztián ANK 2.sz.Ált.Isk. Molnár Andrea 23/37
19. Sámson Mihály Ciszterci Nevelési Központ Vágner Ágnes 22/37
20. Berente Panna Testvérvárosok Terei Ált. Isk. Horváth Margó 21,5/37
21. Hammer Bálint Ciszterci Nevelési Központ Horváth Vivien 21,5/37
22. Mogyorósi Balázs Sztáray Mihály Ált. Isk. Kardosné Tanó Ágnes 21,5/37
23. Kutas Dorka Ciszterci Nevelési Központ Vágner Ágnes 21,5/37
24.  Ambrus Júlia Szent Mór Iskolaközpont Kisné Gruber Adrienn 21,5/37
25. Quaritsch Dániel Bánki Donát Ált.I. Ivánné Berecz Ildikó 21/37
26. Molnár Szabolcs Sziebert R. Ált. Isk. Völgyiné Nemes Éva 20,5/37
27 Albrecht András Köztársaság Téri Ált. Szőke Sándorné 20/37
28. Neuheiser Dávid Bolyi Ált. Isk. Borjádi Tagisk. Mészáros Tiborné 19,5/37
29. Lukács Szilárd Sztáray Mihály Ált. Isk. Kardosné Tanó Ágnes 18/37
30. Szántó Szabolcs Belvárosi Ált. Isk. Mohácsiné Orbán Ibolya 17,5/37
31. Egervári Luca Kovács Béla Ált. Isk. Ladocsi Erzsébet 16,5/37
32. Pálos Gergő Széchenyi Ált. Isk. Mohács Fudererné Kovács Mária 16,5/37
33. Keller Zsombor Belvárosi Ált. Isk. Scheich Józsefné 16/37
34. Kabak H. Barnabás PTE Deák Ferenc Istvánder Annamária 14,5/37
35. Lang Noémi Bolyi Ált. Isk. Borjádi Tagisk. Mészáros Tiborné 14/37
 
Helyezés Név Iskola Felkészítő tanár Pontszám
1. Nagy Bálint Mezőszél  Gerencsér Éva 30/37
2. Torma Jakab Mezőszél  Bernáth Mariann 30/37
3. Kisgadó Tamás Mezőszél  Gerencsér Éva 26,5/37
4. Láng Domonkos Mezőszél  Bernáth Mariann 25/37
5. Ragán Roland Mezőszél  Bernáth Mariann 24,5/37
6. Kovács-Sipos Borbála Mezőszél  Bernáth Mariann 22/37
7. Kürtösi Péter Mezőszél  Bernáth Mariann 22/37
8. Dobos Ákos Mezőszél  Gerencsér Éva 19,5/37
9. Fekete Fanni Mezőszél  Gerencsér Éva 13/37
10. Pál Petúr Mezőszél  Gerencsér Éva 9/37
11. Tefner László Mezőszél  Gerencsér Éva 6,5/37


2. osztály
Helyezés Név Iskola Felkészítő Pont-szám
1. Ács Gergely Koch Valéria Iskolaközpont Flódung Mária 64/69
2. Ember Áron VKI. Jókai Mór Ált. Isk. Varga P-né, Arató Tünde 63/69
3. Békési Marton György VKI: Belvárosi Ált. Isk. Tóthné Wéber Julianna 63/69
4. Odrobina Zsófia ANK. 1.sz. Ált. Isk. Metzgerné Sallai Zs. 63/69
5. Dudás Dávid Batthyány K. ált. Isk. Siklós  Somogyi Ottóné 62/69
6. Schaffer Donát Pécsi Református Koll.  Antalné Árvai Kornélia 62/69
7. Bánky Botond PTE. Deák Gyakorló Ált. Isk. Garamszegi Rita 61/69
8. László Lénárd József Kodály Z. Kat. Isk. Komló  Maul Nikoletta 61/69
9. Fertály Dávid VKI. Belvárosi Ált. Isk. Scheich Józsefné 59/69
10. Merényi Cecília Szent Mór Iskolaközpont Kasler Zsuzsanna 59/69
11. Tóth Sándor VKI. Jókai Mór Ált. Isk. Varga P-né, Arató Tünde 59/69
12. Schubert Bálint PTE. Deák Gyakorló Ált. Isk. Béli Gáborné 57/69
13. Koller Máté Köztársaság téri Ált. Isk. Dr. Borsayné Parrag Ildikó 56/69
14. Hafner Emma Széchenyi Ált. Isk. Mohács Katonáné Steindl Viktória 56/69
15. Fodor Kende Pécsi Református Koll.  Bayné Bojcsev Mónika 55/69
16. Szántó Donát PTE 1.sz. Gyakorló Ált. Isk. Dornné Balogh Szilvia 54/69
17. Rumi Dávid Kodály Z. Kat. Isk. Komló  Illésné Pallós Éva 52/69
18. Amigya Ádám Kovács Béla Ált. isk. Albrecht Zoltán 52/69
19. Csóka Péter PTE 1.sz. Gyakorló Ált. Isk. Dornné Balogh Szilvia 51/69
20. Maros Zalán Bolyi Ált. Isk. Borjádi Tagisk. Mészáros Tiborné 51/69
21. Magyar Ruben Sztárai M. Ált. Isk. Szűcs Andrea 50/69
22. Vikor Fanni Kodály Z. Kat. Isk. Komló  Illésné Pallós Éva 49/69
23. Yousfi Ines ANK. 1.sz. Ált. Isk. Orcsikné Sz. V., Kerner R. 49/69
24. Jávorházy Andor Koch Valéria Iskolaközpont Flódung Mária 46/69
25. Meláth Gergő Bártfa u. Ált. Isk. Bittóné Lezsák Éva 45/69
26. Baltavári Lili Illyés Gy. Ált. Isk. Vas Éva 45/69
27. Volenszki Panna Köztársaság téri Ált. Isk. Nádainé Kalocsai Klára 42/69
28. Egri Zsófia Bánki D. u. Ált. Isk. Biró Adrienn 41/69
29. Fodor Mátyás PTE 1.sz. Gyakorló Ált. Isk. Dornné Balogh Szilvia 41/69
30. Straub Roland Batthyány K. ált. Isk. Siklós  Somogyi Ottóné 40/69
31. Flibert Virág Bánki D. u. Ált. Isk. Richterné Kellényi Edit 35/69
32. Schutzmann Gergő Testvérvárosok terei Ált. Isk. Tamás Nóra 32/69
33. Óvári Jázmin Sziebert R. Ált. Isk. Chrenóczy-Nagy Tiborné 29/69
34. Huszta Csaba Szent Mór Iskolaközpont Kasler Zsuzsanna 27/69
35. Tresch Kristóf Testvérvárosok terei Ált. Isk. Tamás Nóra 26/69
36. Kósa Szilárd Széchenyi Ált. Isk. Mohács Engertné Bajor Katalin 25/69
37. Bozsovics Dominika Sziebert R. Ált. Isk. Chrenóczy-Nagy Tiborné 24/69
38. Dukovits Janka Illyés Gy. Ált. Isk. Vas Éva 20/69
39. Szalay Márton Kovács Béla Ált. isk. Kovács Zita 19/69
40. Bertók Viola VKI: Mátyás kir. Ált. Isk. Varga-Pataki Ibolya 19/69
41. Pálmai Ábel Sztárai M. Ált. Isk. Szűcs Andrea 18/69
42. Hajas Tamás VKI: Mátyás kir. Ált. Isk. Varga-Pataki Ibolya 13/69

 
Helyezés Név Iskola Felkészítő Pont-szám
1. Révész Rubina Mezőszél Varga Ildikó 59/69
2. Masnecz Kamilla Mezőszél Polgár Zsuzsanna 51/69
3. Karakán Péter Mezőszél Varga Ildikó 39/69
4. Lehőcz Judit Mezőszél Polgár Zsuzsanna 36/69
5. Kresz Tamás Mezőszél Polgár Zsuzsanna 35/69
6. Szabó Bence Balázs Mezőszél Varga Ildikó 35/69
7. Gazsó Virág Flóra Mezőszél Varga Ildikó 27/69
8. Vas Bence Mezőszél Varga Ildikó 13/69

2012-2013 tanév

1. évfolyam
Hely. Név Iskola Felkészítő tanár  Pont
1. Békési-Marton György VKI Belvárosi Ált. Isk.  Tóthné Wéber Julianna 37/43
2. Takács Marcell VKI Jókai Ált. Isk. Arató Tünde 36/43
3. Schubert Bálint PTE Deák F. Dr. Béli Gáborné 34/43
4. Merényi Cecília Szent Mór Iskolaközp. Novotnyné Pukli A. 34/43
5. László Lénárd József Kodály Ált. Isk. Komló Maula Nikoletta 32/43
6. Vikor Fanni Kodály Ált. Isk. Komló Illésné Pallós Éva 31/43
7. Czibók Milán PTE 1.sz. Gyakorló Oszoli Dénesné 31/43
8. Solti Máté VKI Jókai Ált. Isk. Hőgl Judit 30/43
9. Ács Gergely Levente Koch Valéria IK Flódung Mária 29/43
10. Kravják Márton PTE 1.sz. Gyakorló Nürnberger Judit 28/43
11. Németh Bálint Batthyány Ált.Isk. Siklós Somogyi Ottóné 27/43
12. Bartalovics Benett PTE 1.sz. Gyakorló Nürnberger Judit 26/43
13. Jádi Léna Kata PTE Deák F. Garamszegi Rita 25/43
14. Somi Kamilla Brodarics Mohács Szökőcs Ágnes 24/43
15 -16 Schaffer Donát Pécsi Református Antalné Árvai Kornélia 23/43
  Burgstaller György Testvérvárosok t. Ált. Béres Mária 23/43
17-18. Budavári Bendegúz Pécsi Református Bayné Bojcsev Mónika 22/43
  Fertály Dávid VKI Belvárosi Ált. Isk.  Scheich Józsefné 22/43
19-20. Meláth Gergő Bártfa U. Ált. Isk. Bittóné Lezsák Andrea 21/43
  Kaszás Gergő Testvérvárosok t.  Béres Mária 21/43
21-22. Volenszki Panna Köztársaság t. Ált Isk. Nádainé Kalocsai Klára 20/43
  Csonka Dávid Koch Valéria IK Szabó Anita 20/43
23-26. Hafner Emma Széchenyi Mohács Katonáné Steindl Viktória 18/43
  Kovács Renátó Brodarics Mohács Szökőcs Ágnes 18/43
  Orgyán Hanna Beremend Ált. Isk. Weisenbach Mária 18/43
  Róth Zalán Beremend Ált. Isk. Weisenbach Mária 18/43
27. Németh Dávid Sztárai Mihály Ált. Isk. Szűcs Andrea 16/43
28. Bánkuti Gellért Szent Mór Iskolaközp. Bagrusné Pusztási Zita 15/43
29-31. Krajczár Dávid Köztársaság t. Ált Isk. Dr. Borsayné 14/43
  Mikola Zétény Batthyány Ált.Isk. Siklós Somogyi Ottóné 14/43
  Magyar Ruben Sztárai Mihály Ált. Isk. Szűcs Andrea 14/43
32-33. Baltavári Lili Illyés Gy. Ált. Isk. Vas Éva 13/43
  Gazda Inez Bikal-Egyházaskozári Makai Valéria 13/43
34. Horváth Máté Széchenyi Mohács Engertné Bajor Katalin 10/43
35-36. Rajkovics Levente VKI Belvárosi Ált.Isk.  Varga Bernadett 9/43
  Erdei Boglárka Illyés Gy. Ált. Isk. Vas Éva 9/43
37. Kiss Gergely Koch Valéria IK Békési Katalin 8/43
38. Győri Kinga Bikal-Egyházaskozári  Makai Valéria 4/43

2. évfolyam
Hely. Név Név Felkészítő tanár Pont
1. Berente Tamás Testvérvárosok Terei Á. I. Pataki Edit 38/38
2. Koczkás Árpád Janikovszky ÁMK Gerencsérné Sz. Judit 36/38
3. Dravecz Barnabás PTE 1.sz. Gyakorló Rab Csilla 33/38
4. Csonka Ádám Szent Mór I.K. Rétfalviné Tóth Éva 32,5/38
5. Káplár Marcell Testvérvárosok Terei Á. I. Pataki Edit 32/38
6. Polgár Antónia ANK 1.sz.Ált.Isk. Szombathelyiné P. Katalin 31/38
7. Horváth Milán ANK 1.sz.Ált.Isk. Drexlerné K. Zsuzsanna 30/38
8. Horváth Bánk PTE 1.sz. Gyakorló Rab Csilla 27/38
9. Rónai Virág Szent Mór I.K. Pap Zoltánné 26,5/38
10. Jávor Miklós Köztársaság Téri Ált. Laczkovichné H. Ildikó 25/38
11.-15. Nemeskéri Dániel Jókai Mór Ált. Isk. Horváthné P. Zsuzsanna 24/38
  Molnár Boglárka Bártfa Utcai Ált. Isk. Kopjárné Győri Erika 24/38
  Harka Szabolcs Illyés Gyula Á. I. Hegedűsné Végh Mária 24/38
  Bak Zsuzsanna PTE Deák Ferenc Szemesné B. Orsolya 24/38
  Kapcsa Mirkó Széchenyi Ált. Isk. Mohács Pávkovics Istvánné 24/38
16. Asztalos András Illyés Gyula Á. I. Hegedűsné Végh Mária 23,5/38
17. Horváth Barna PTE 1.sz. Gyakorló Rab Csilla 21,5/38
18. Kiss Balázs Bánki Donát Ált.I. Juháné Nemes Katalin 21/38
19.-21. Slézia Dávid Sztáray Mihály Ált. Isk. Solymosi Jánosné 20/38
  Tombory Jázmin Köztársaság Téri Ált. Dervenkárné Váli Ildikó 20/38
  Dunai Áron Jókai Mór Ált. Isk. Horváthné P. Zsuzsanna 20/38
22.-23. Böhm Hanna PTE Deák Ferenc Dr. Komáromi Gáborné 19,5/38
  Pánovics Dániel Koch Valéria I.K. Papp Ferencné 19,5/38
24.  Bötkös Vanda Bártfa Utcai Ált. Isk. Kopjárné Győri Erika 18/38
25. Mihálkó Márk Árpád fejedelem G. és Á. I. Kata Viktória 15/38
26.-27. Fábián László Belvárosi Ált. Isk. Cserné Méhn Andrea 15/38
28. Fehér Andrea Széchenyi Ált. Isk. Mohács Doszpod Ildikó 14/38
29. Dávid Zsófia Batthyány K. Á. I. Siklós Gulyásné Létai Nóra 13,5/38
30.- 32. Szabó Kamilla Belvárosi Ált. Isk. Cserné Méhn Andrea 12,5/38
  Varga András Beremend Ált. Isk. Murinné Csalló Ildikó 12,5/38
  Lukács Zsuzsanna Sztáray Mihály Ált. Isk. Solymosi Jánosné 12,5/38
33.  Tarnai Bálint Batthyány K. Á. I. Siklós Gulyásné Létai Nóra 11,5/38
34. Szabó Bendegúz Beremend Ált. Isk. Murinné Csalló Ildikó 11/38
35.-36. Szekeres Ádám Árpád fejedelem G. és Á. I. Hahgné Békési Zsuzsa 9,5/ 38
  Kerényi Dániel Belvárosi Ált. Isk. Ott Zsuzsanna 9,5/38
37. Kiss Viktória Koch Valéria I.K. Kovács Péter 8,5/38
38. Nagy András Bánki Donát Ált.I. Hideg Hajnalka 5/38


Apró Matematikusok Versenye

2013.

Mezőszél Utcai Ált. Isk. eredmények

        1. osztályosok

helyezés

név

iskola

pontszám

1.

Kresz Tamás

Mezőszél

25/43

2.

Révész Rubina

Mezőszél

12/43

3.

Szabó Bence Balázs

Mezőszél

11/43

4.

Kiss Gergely

Mezőszél

10/43

5.

Karakán Péter

Mezőszél

9/43

6.

Vas Bence

Mezőszél

9/43

7.

Rónaki Miklós

Mezőszél

8/43

8.

Németh Zoltán

Mezőszél

7/43

 

       2. osztályosok

helyezés

név

iskola

pontszám

1.

Görgőy Ajtony

Mezőszél

17,5

2.

Hirdi Bálint

Mezőszél

16

3.

Rétfalvi Kristóf

Mezőszél

15

4.

Szereday Dániel

Mezőszél

11

2011-2012 tanév

1. évfolyam

Helyezés

Név

Iskola

Pontszám

1.

Szereday Dániel

Mezőszél

31/36

2.-3.

Horváth Milán

ANK 1. sz. Ált. Isk.

28/36

 

Csonka Ádám

Szent Mór I. K.

28/38

4.

Harka Szabolcs

Illyés Gyula Á. I.

26/36

5.-6.

Dravecz Barnabás

PTE 1. sz. Gyakorló

25/36

 

Sal Kinga

Koch Valéria I. K.

25/36

7.-8.

Rónai Virág

Szent Mór I. K.

23/36

 

Böhm Hanna

PTE Deák Ferenc

23/36

9.

Pánovics Dániel

Koch Valéria I. K.

22/36

10.

Bakonyi Levente

Egerági Ált. Isk.

21/36

11.

Vinklmann Attila

PTE 1. sz. Gyakorló

20/36

12.

Gróf Máté

ANK 1. sz. Ált. Isk.

19/36

13.-14.

Mayer Anna

Ciszterci N. K.

18/36

 

Hofekker Olivér

ANK 2. sz. Ált. Isk.

18/38

15.-17.

Asztalos András

Illyés Gyula Á. I.

17/36

 

Tombory Jázmin

Köztársaság Téri Á. I.

17/36

 

Dukovits Gergő

Bánki Donát Á. I.

17/36

18.

Jávor Miklós

Köztársaság Téri Á. I.

16/36

19.-20.

Molnár Boglárka

Bártfa Utcai Á. I.

15/36

 

Bótor Kadosa

Egerági Ált. Isk.

15/36

21.-22.

Tomity Benjámin

Bártfa Utcai Á. I.

13/36

 

Dávid Zsófia

Siklós Batthyány K.

13/36

23.

Albert Laura

ANK 2. sz. Ált. Isk.

11/36

24.-27.

Orsós Béla

Bogádmindszent

10/36

 

Monori Zalán

PTE Deák Ferenc

10/36

 

Buzási Balázs

Janikovszky ÁMK

10/36

 

Révész Botond

Ciszterci N. K.

10/36

28.-29.

Kiss Balázs

Széchenyi Ált. Isk.

9/36

 

Fábián Ákos

Mezőszél

9/36

30.

Nagy András

Bánki Donát Á. I.

8/36

31.-33.

Szunyoghy Péter

Szieberth Róbert Á. I.

6/36

 

Hénel Richárd

Bártfa Utcai Á. I.

6/36

 

Henézy Zsanett

Széchenyi Ált. Isk.

6/36

34.-35.

Lendvai Dániel

Szieberth Róbert Á. I.

5/36

 

Mészáros Dominik

Koch Valéria I. K.

5/36

36.

Hirsh Ágoston

Bogádmindszent

3/36

37.

Szalai Sándor

Siklós Batthyány K.

2/36


2. évfolyam

Helyezés

Név

Iskola

Pontszám

1.

Niedling Zsófia

Kovács Béla Ált. Isk.

41/41

2.-3.

Paczai Zsigmond

Pécsi Református Koll.

39/41

 

Schaffer Szabolcs

VKI. Jókai

39/41

4.-5.

Rozsvai Kristóf

Janikovszky ÁMK.

38/41

 

Sipos Zoé

Janikovszky ÁMK.

38/41

6.-7.

Barta Levente

Köztársaság T. Ált. Isk.

37/41

 

Nagy Eszter

Sztárai Mihály Ált. Isk.

37/41

8.-9.

Kovács Sebestyén

Szent Mór IK.

36/41

 

Eklics Balázs

Köztársaság T. Ált. Isk.

36/41

10.-11.

Orsós Dorina

Köztársaság T. Ált. Isk.

35/41

 

Ottó Lőrinc

Pécsi Református Koll.

35/41

12.-16.

Godó Darinka

Pécsi Református Koll.

34/41

 

Király Máté

PTE 1.sz. Gyakorló

34/41

 

Wéber Máté

ANK 2. sz. Ált. Isk.

34/41

 

Böndi Dávid

Bánki D. Ált. Isk.

34/41

 

Banó Tamás

ANK 2. sz. Ált. Isk.

34/41

17.

Dobó Evelin

Illyés Gy. Ált. Isk.

33/41

18.-21.

Farkas Artúr

PTE Deák F.

32/41

 

Csete Márton

Szent Mór IK.

32/41

 

Kern Andor

Frey J. Ált. Isk. Majs

32/41

 

Ignácz Kristóf

ANK 1. sz. Ált. Isk.

32/41

22.-25.

Süli Kristóf

Kovács Béla Ált. Isk.

30/41

 

Dudás Viktor

Siklós

30/41

 

Ruppe Dávid

Sziebert R. Ált. Isk.

30/41

 

Novreczky Flóra

Bánki D. Ált. Isk.

30/41

26.

Marosvölgyi Noémi

ANK 1. sz. Ált. Isk.

29/41

27.

Németh Vilmos

VKI Belvárosi

28/41

28.-29.

Drávecz Boróka

VKI Belvárosi

27/41

 

Papp Szabolcs

Testvérvárosok t. Ált. Isk.

27/41

30.-32.

Hardi András

Ciszterci Nev. KP.

26/41

 

Kovács Nemes Bálint

Széchenyi Ált. Isk. Gimn.

26/41

 

Holczer Ákos

Árpád fejedelem Gimn.

26/41

33.-35.

Orsós Martin

Bogádmintszent

25/41

 

Balázs Bálint

PTE 1.sz. Gyakorló

25/41

 

Sári Dávid

Testvérvárosok t. Ált. Isk.

25/41

36.-37.

Csima Ruben

Sztárai Mihály Ált. Isk.

24/41

 

Nyulasi Csenge

Ciszterci Nev. KP.

24/41

38.-40.

Keszler Kármen

Sziebert R. Ált. Isk.

22/41

 

Bánáti Tamás

Koch Valéria IK

22/41

 

Orosz Polett

Sztárai Mihály Ált. Isk.

22/41

41.

Dudás Gábor

Illyés Gy. Ált. Isk.

21/41

42.-43.

Rozmer Inez

VKI. Mezőszél

20/41

 

Goldmann Fanni

VKI. Mezőszél

20/41

44.- 45.

Bánusz Péter

VKI Belvárosi

17/41

 

Bánki László

VKI Jókai

17/41

46.-47.

Németh Barnabás

Pécsi Református Koll.

16/41

 

Baranyai Ármin

PTE Deák F.

16/41

48.-49.

Kőszegi Levente

Árpád fejedelem Gimn.

15/41

 

Otterbein Kristóf

Széchenyi Ált. Isk. Gimn.

15/41

50.-51

Suvák Bori

Jurisics M. Ált. Isk.

13/41

 

Komjáthy Kamilla

Siklós

13/41

52.

Schlapp Márk

VKI Belvárosi

12/41

53.-54.

Árkosi Franciska

Bogádmindszent

10/41

 

Szuchovszky Bertalan

Koch Valéria IK

10/41

 

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola