Logóvadászat

Mezőszéli logóvadászat a belvárosban

Vigyázz, kész, találj! Iskolánk 50 éves fennállását ünnepli idén, így egy családi versenyre buzdítunk benneteket. Keressétek iskolánk új logóját Pécs belvárosának kirakataiban! A keresés családtagjaitokkal együtt történjen! (Min. egy szülővel!) Összesen 20 db logót kell megtalálnotok. Majd készítsetek közös fotót a megtalált emblémák előtt! A képekkel igazoljátok, hogy sikerrel jártatok! Az első 20 leggyorsabb és legügyesebb család jutalomban részesül!

A térképen piros vonallal jelölt körön belül kutakodjatok.

A játék ideje: 2021. 09. 15 – 2021. 10. 04.

Az elkészített fotókat az alábbi linken lehet feltölteni, mindenki használja a saját osztálymappáját. A fénykép neve legyen a diák neve és a megtalált kép száma. Ha az összes képet megtaláltátok, jelezzétek az osztályfőnöknek.

https://drive.google.com/drive/folders/1a48dY7nCjrkd85xOSiw4nAEVvtCRxlr0?usp=sharing

Jó keresést kívánunk!