Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola - Sporteredmények

Sporteredmények 2011/2012.

Sporteredmények 2011/2012.tanévben

 

Verseny neve

Helyezés

Versenyző neve

Felkészítő tanár

Atlétika megyei

2. hely

Grisnik Sára

 

Súlylökés megyei

2. hely

Alics Dániel

 

Többpróba atlétika csoporttag megyei

2. hely

Joó Alex

 

Gyorskorcsolya megyei

2. hely

Pluhár Anna

Németh Józsefné

Gyorskorcsolya megyei

2. hely

Finak Zsombor

 

Kosárlabda csapattagként megyei

1. hely

Békés Boglárka

 

Országos Judó Diákolimpia

2. hely

Grassy Dóra

 

Szivacskézilabda megyei

2. hely

Cigány Keve, Takáts Balázs, Szitás Zsombor,

Kienle Dávid, Borbély András, Csizmadia Attila, Somogyvári Soma, Benke Olivér, Hanyezc Gergely, Zsigmond Ádám, Vázsonyi Máté

Árki Mária

Kézilabda Diákolimpia városi

Kézilabda Diákolimpia megyei

Kézilabda Diákolimpia országos elődöntő

1. hely

1. hely

3. hely

Dobó Farkas,

Kollár Levente,

 

 

 

 

 

 

Verseny neve

Helyezés

Versenyző neve

Felkészítő tanár

„Apró matematikusok” versenye

1.

Szereday Dániel

Stenczerné Nagy Ágnes

Kung-fu országos bajnokság

 

1.

Papdi Krisztián

 

Sportaerobic verseny városi

 

2.

Balajthy Botond

 

Városi Grundbirkózó Verseny

3 - 4.

Gallai Martin

Botár Dorottya

Butty Gábor

 

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel megyei

1.

4.

Borbás Lilla

Baricsa Noémi

Dr.Balatonyi Gáborné

Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny

 

3.

Fekete Márk

 

Bernáth Mariann

Bánki Donát Matematika Verseny

 

1.

2.

Kis Gadó Réka

Görgőy Zsófia

Gerencsér Andrásné

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

4.

Cigány Soma 6.b

Kerényi Kata 6.b

Pozsgai Donát 6.b

Veres Alexander 6.b

Tészás Péterné

Zöld Híd Alapítvány „Klímavédők” Versenye megyei

5.

Jakab Gitta 8.a

Deák Valéria 8.a

Illés Dorottya 8.a

Keppert Gyuláné

Zöld Híd Alapítvány „Klímavédők” Versenye megyei

6.

Kipriotisz Gergely 8.a

Bencze Barna 8.a

Vincze Viktor 8.a

Keppert Gyuláné

Zöld Híd Alapítvány „Klímavédők” Versenye megyei

7.

Szamosközi Vivien 8.a

Németh Virág 8.a

Klátyik Debóra 8.a

Keppert Gyuláné

Technika verseny            Megyei

5. helyezés

Izsák Bendegúz 8.b

Leicht Tamás 8.b

Spolár Judit 8.b

 

Filip János

Kalmár László Országos Matematika Verseny              Megyei

13. helyezés

Olosz Adél 5.a

Jutasi Szilvia

„Árpád –Kupa” Városi Számítástechnika Verseny Városi

5. helyezés

Orcsik Dávid 8.a

Jutasi Szilvia

„Árpád” Természettudományi Diákkonferencia              Városi

4. helyezés

Tábori Márk 7.b

Tészás Péterné

Árpád” Természettudományi Diákkonferencia              Városi

5. helyezés

Suba Marcell 7.b

Tészás Péterné

Bánki Matematika verseny                Területi               

2. helyezés

Olosz Adél 5.a

Jutasi Szilvia

Janus Gimnázium megyei angol

3. helyezett

7. helyezett

Dobány Elma (8.b) 

Illés Dorottya (8.a)

Lombosi Nikolett

Leőwey Gimnázium megyei angol

8. helyezett

Illés Dorottya (8.a) 

Lombosi Nikolett

 

 

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola