Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola - Alsós versenyeredmények

Alsós versenyeredmények

2011/2012.tanév eredményei

ALSÓ

osztály

Verseny, versenyző neve

Eredmény

Felkészítő

1.a

Iskolai mesemondó verseny

Jónás Dorottya

„Apró matematikusok” versenye

Szereday Dániel

A jövő járművei- rajzpályázat

Papp László

Egyedül is közlekedem –rajzp.

Doma Zsófia

„Gyógyító képeslapok”városi rajzpályázat

  1. hely

 

 

  1. hely

 

  1. hely

     dicsérő oklevél

 

különdíj az egész osztálynak

Balatonyi Gáborné

 

 

Stenczerné Nagy Ágnes

Balatonyi Gáborné

Balatonyi Gáborné

1.b

Iskolai versmondó verseny

Kovács Eszter

Kung-fu országos bajnokság

Papdi Krisztián

  1. hely

 

  1. hely

Bán Emőke

2.a

Iskolai mesemondó verseny

Botár Dorottya

Sportaerobic verseny városi

Balajthy Botond

Városi Grundbirkózó Verseny

Gallai Martin

Botár Dorottya

A jövő járművei

Rácz Zsófia

Gerdei Liliána

Böszörményi Lili

Közlekedj okosan országos

Cserveni Kíra

Rozmer Inez

Barics Bálint

Böszörményi Lili

Gallai Martin

Botár Dorottya

Pekár Zsófia

Baricsa Noémi

Gedrei Liliána

Borbás Lilla

Rácz Zsófia

Tóth Dominik

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel megyei

Borbás Lilla

Baricsa Noémi

3.hely

 

 

2.hely

 

3. hely

4. hely

 

1. hely

2. hely

3. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. hely

4. hely 

Gyarmatiné Kovács Ildikó

 

 

 

Butty Gábor

 

 

Dr.Balatonyi Gáborné

2.b

Szivacskézilabda

megyei 2. hely

régióban 3. hely

Árki Mária

3.a

Jókai Matematika Verseny VKI

Kresz Ádám

Takáts Balázs

Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny

Fekete Márk

Bánki Donát Matematika Verseny

Takáts Balázs

Iskolai Mesemondó Verseny

Vázsonyi Máté

Fekete Márk

 

  1. hely
  2. hely

 

 

  1. hely

 

  1. hely

 

      1. hely

2. hely

 

Bernáth Mariann

3.b

Bánki Donát Matematika Verseny

Kis Gadó Réka

Görgőy Zsófia

 

1. hely

2. hely

 

Gerencsér Andrásné

4.a

A jövő járművei iskolai rajzp.

Magyar Márk

Erdők hete verseny

Bokor Anna, Lehmann Krisztina, Nagy Dorottya, Tefner Veronika

Bársony Botond, Boros Dávid, Cigány Keve, Geál Gergő

 

 

  1. hely

 

6. hely

 

8. hely

 

 

 

Varga Ildikó

 

 

Malomsoki Tünde

 

 

 

 

 

 

4.b

Mesemondó verseny

Elekes Dávid

3. hely

 

Polgár Zsuzsa

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola