Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola - Alsós versenyeredmények

Alsós versenyeredmények

Alsós versenyeredmények

 

1.a  Iskolai mesemondó verseny  1. hely     Vázsonyi Máté

                                                          3.hely       Fekete Márk                  1-2. évf.

 

 

3.a  Iskolai mesemondó verseny    1. hely   Olosz Adél

                                                            3. hely    Schweitzer Anna           3-4. évf.

 

 

            Megyei matematika verseny    IV. hely   Olosz Adél

 

            Megyei nyelvtan verseny         IX. hely   Olosz Adél

                                                               X. hely   Masnecz Luca

 

            Országos rajzpályázat         III. hely   Olosz Adél

 

             Városi rajzpályázat     különdíj  . Nagy Marcell, Pataki Gréta, Parádi Viktória,

                                      Szatanek Kata, Grassy Dóra, Masnecz Luca, Pluhár Anna, Olosz Adél

                                       Schweitzer Anna, Koltai Ákos, Körmöczi Gergely,

                                          Olasz István 4.a

              SPORT

                 Atlétika városi összetett  I.hely  Demeter Roxana,  csapatban: megyei  III:hely

                  Diákolimpia-úszás III.hely  Pluhár Anna

                  Judo  megyei I. hely  Grassy Dóra

                            Budapest kupa : II. hely

                  RG:  megyei IV. hely  Schweitzer Anna, Parádi Viktória

 

              Hulladékgyűjtés II. hely

 

 

3.b  Állatok világnapja: Duna- Dráva Nemzeti Park  Városi V. hely

 

            Társastánc országos verseny  I.hely    Illés Dominika

 

             SPORT

 

                  Városi úszóverseny  I. hely Josifek Soma

                   Mezei futóverseny  / körzeti/    I.hely  Molvay Mátyás, Molvay Anna

 

             Hulladékgyűjtés : III. hely

 

             Kupakgyűjtés .    I. hely

 

 

4.a  Iskolai mesemondó verseny : II.hely László Donát

 

            Megyei bicínium / éneklési / verseny :  arany minősítés : Izsák Bocsárd

 

            Rajzpályázat  : Vers és illusztráció  városi I. hely Borbás Melinda

                                                                                II. hely Balogh Dominika

                                                                               III. hely Papp Szandra

                „Csontváry „ képzőművészeti pályázat : városi III. hely Mayer Antónia

 

             Társastánc :  városi I. hely, megyei II. hely  Balogh Dominika

 

              Atlétika – városi I. hely ,  csapatban III. hely  Joó Alexander

 

 

 

4.b Fiú kézilabda csapat   megyei  II. hely,  régió III. hely

                    Kollár Levente, Illés Bertalan, Pozsgai Donát, Csikós Gergő, Bartelmesz Balázs,

                    Dobó Farkas, Cigány Soma, Deák Gábor, Sibak Bálint

 

          Atlétika

                    Csapatban: városi I.hely, megyei III.hely   Dobó Farkas, Cigány Soma

 

          Grundbirkózás

                    Megyei  I. hely   Kovács Vera, Dobó Farkas

                                  II. hely  Sibak Bálint,  Deák Gábor

                                 III. hely  Cigány Soma

 

 

 

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola