Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola - Reál eredmények

Real eredmények 2009-2010

Versenyek eredménye (Reál munkaközösség)

2009/2010-es tanév

 

Verseny neve

Szintje

Tanulók

Helyezés

Felkészítő tanár

Bolyai Matematika Csapatverseny

Baranya/Tolna körzeti forduló

Kállai Balázs 7.a

4. helyezés

Molnár Judit

Leikauf Tibor 7.a

Olosz Balázs 7.a

Stecher Viktor 7.a

Gombosi Melánia 8.a

6. helyezés

Tészás Péterné

Graics Kinga 8.a

Molnár Benjámin 8.a

Rajnai Vanda 8.a

Szabó Gergő 5.a

7. helyezés

Molnár Judit

Menyhért Miklós 5.a

Tímár Barnabás 5.a

Németh Gréta 5.a

Deák Balázs 8.b

13. helyezés

Tészás Péterné

Kőnig Bálint 8.b

Fábos Dániel 8.b

Grassy András 8.b

Jókai Matematikaverseny

VKI

Molnár Benjámin 8.a

1. helyezés

Tészás Péterné

Lehőcz Áron 6.b

2. helyezés

Jutasi Szilvia

Rajnai Vanda 8.a

2. helyezés

Tészás Péterné

Dudley Réka 6.b

4. helyezés

Jutasi Szilvia

Janus Pannonius Gimnázium matematika versenye

Megyei

Fábos Dániel 8.b

12. helyezés

Tészás Péterné

Molnár Benjámin 8.a

25. helyezés

Tészás Péterné

Rajnai Vanda 8.a

25. helyezés

Tészás Péterné

Zrínyi Ilona matematika verseny

Megyei

Molnár Benjámin 8.a

9. helyezés

Tészás Péterné

Zrínyi Ilona matematika verseny

Megyei

Csapat:

Olosz Balázs 7.a

Kállai Balázs 7.a

Stecher Viktor 7.a

12. helyezés

Molnár Judit

Megyei

Csapat:

Molnár Benjámin 8.a

Fábos Dániel 8.b

Deák Gabriella 8.b

13. helyezés

Tészás Péterné

Öveges József fizikaverseny

Megyei

Olosz Balázs 7.a

4. helyezés

Tészás Péterné

Rajnai Vanda 8.a

7. helyezés

Tészás Péterné

Bánki Matematika verseny

Megyei

Olosz Balázs 7.a

8-9. helyezés

Molnár Judit

Kalmár László Országos Matematika Verseny

Megyei

Molnár Benjámin 8.a

3. helyezés

Tészás Péterné

Olosz Balázs 7.a

5. helyezés

Molnár Judit

Fábos Dániel 8.b

6. helyezés

Tészás Péterné

Bútor Regina 5.a

13. helyezés

Molnár Judit

Hevesy György országos kémia verseny

 

Megyei

Olosz Balázs 7.a

2. helyezés

Vető Veronika

Országos

Olosz Balázs 7.a

8. helyezés

Vető Veronika

Varga Tamás Matematika verseny

Megyei

Molnár Benjámin 8.a

2. helyezés

Tészás Péterné

Rajnai Vanda

10. helyezés

Tészás Péterné

Országos

Molnár Benjámin 8.a

17. helyezés

Tészás Péterné

Technika verseny

Megyei

Csapat:

Olosz Balázs 7.a

Szabó Gergő 7.a

Stecher Viktor 7.a

4. helyezés

Filip János

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola