Sporteredmények 2009-2010

ISKOLAI  SPORTEREDMÉNYEINK

2009/2010

 

ATLÉTIKA:

Kislabda hajítás: megyei csapatbajnokság:

  1. helyezett csapat tagjai: Bokor Eszter, Éltető Dóra, Horváth Dalma, Lencse Cintia, Rós Sarolta

 

3-próba csapatbajnokság

Fiú csapat: városi 1. megyei 3. helyezett

Lány csapat: városi 2. megyei 4. helyezett

Csapattagok: Joó Alexander, Cigány Soma, Dobó Farkas, Demeter Roxána, Németh Gréta, Papp Szandra és a VKI másik iskoláiba járó tanulók.

 

4-próba csapatbajnokság

Lány csapat: városi 2. megyei 4. helyezett

A csapatban iskolánkat Grisnik Sára képviselte

 

Egyéni összetett versenyben:

Grisnik Sára megyei 5.

Radó Ákos megyei 5.

Joó Alexander városi 1. megyei 9.

Cigány Soma városi 5.

Dobó Farkas városi 6.

 

60m-es síkfutás: Grisnik Sára megyei 2.

300m-es síkfutás: Radó Ákos megyei 1.

Távolugrás: Grisnik Sára megyei 1.

Magasugrás: Radó Ákos megyei 3.

 

Grisnik Sára az országos diákolimpián az elődöntőben 5. lett 60m-en,

 Radó Ákos az országos diákolimpián 6. helyezést ért el 300m síkfutásban.

 

Megyei gyermekbajnokság:

Kislabda hajítás: Cigány Soma 3.

                           Csikós Gergő 3.

                           Joó Alexander 1.

Távolugrás: Joó Alexander 2.

                    Csikós Gergő 1.

1000m-es síkfutás: Kollár Levente 3.

 

RITMIKUS GIMNASZTIKA:

Karika csapatunk megyei 3. és területi 5. helyezést ért el, június 13-án, az országos diákolimpián képviseli a Városközponti Iskolát.

A csapat tagjai: Borbás Melinda, Kovács Anna, Parádi Viktória, Schweitzer Anna.

 

LABDARÚGÁS:

4. korcsoportos nagypályás diákolimpián városi 2. megyei 2. és területi 4. helyezést elért VKI-s csapat tagjai: Koronics Erik, Kőnig Bálint, Rózsás Norbert, Schneider Bence, Turi Tamás

 

RÖPLABDA:

A városi 1. és megyei 1. helyezett VKI-s csapat tagja: Miklovich Réka

 

SAKK:    

Leikauf Tibor a megyei diákolimpián 2. helyezést ért el.

 

 

KÉZILABDA:

Lányok- Diákolimpia városi 2. megyei 5. hely

             - Adidas (U14): megyei 3. hely

Fiúk -Szupermini bajnokság (U10): megyei 2. régiós 3. hely

         -Adidas (U11): megyei 2. régiós 3. hely

Fiúk -Diákolimpia városi 2. megyei 3. hely

 

Mezőszeles csapattagok:

Bokor Eszter, Horváth Dalma, Rós Sarolta, Vas Csenge, Chalupa Inez, Dani Tímea,

Kollár Levente, Cigány Soma, Joó Alexander, Csürke Máté, Hartauer Máté, Dobó Farkas, Illés Bertalan, Pozsgai Donát, Bartelmesz Balázs, Csikós Gergő,Sibak Bálint, Deák Gábor

Bálint Benjámin, Deák Balázs, Fábos Dániel, Horváth Romuald, Rózsás Norbert, Molnár Benjámin, Szentkereszti Levente, Leikauf Tibor, Dékány Richárd, Fekete Dániel, Kipriotisz Gergő, Vincze Viktor, Kovács Dániel, Kiefer Valentin, Bencze Barna

 

KOSÁRLABDA:

Fiúk: városi 1. megyei 2. területi 4. helyezett csapat tagjai: Gáspár Viktor, Szentkereszti Levente, Tóth Bence

 

GYORSKORCSOLYA:

Németh Virág városi 2. megyei 2. és országos 6. helyezést ért el.

Sziklási Péter városi 3. és megyei 4. helyezést ért el.

 

GRUNDBIRKÓZÁS:

A Mezőszél csapata megyei 2. lett, a csapat tagjai: Cigány Soma, Csürke Máté, Deák Gábor, Dobó Farkas, Illés Bertalan, Sibak Bálint.

 

JUDO:

Grassy Dóra országos diákolimpián 1. helyezést ért el.

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola