Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola - Tanulóink eredményei
  • 01
  • 02b
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12

Tanulóink eredményei

  Verseny neve Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
1. FHB Bank Rajzpályázat Díjazott

Doma Zsófia

Lukács Anita

Wellisch Katalin
2. FHB Bank Rajzpályázat Díjazott

Bognár Liza

Hantos Luca

Illés Léna

Rajnai Emma

Balatonyi Gáborné
3.

Rajzpályázat

(Az ezeréves gesztenyés mesebeli lakói)

1. hely

2. hely

3. hely

Rajnai Laura

Illés Léna

Pados Noémi

Balatonyi Gáborné
4.

Német verseny

(Refomátus Gimnázium)

2. hely Gerentsér Anna Hergertné Pongrácz Adrienn
5.

Bolyai anyanyelvi verseny

4. hely

Doma Zsófia, Hegyi Zsófia,

Gerentsér Anna, Lukács Anita

Laufer Péter
6. Arany 200 verseny 2. hely

Bíró Borka, Knoch Dorottya,

Rajnai Rebeka

Laufer Péter
7. Angol verseny

Megyei

1. hely

Hirviniemi Alexander

Lombosi Nikolett
8. Angol verseny

Megyei

19. hely

Rozmer Inez

Lombosi Nikolett
9. Esélynap

1. hely

7.b osztály  Laufer Péter  
10. Leőwey megyei angol verseny 2018. január 1. hely Hirviniemi Alexander  Lombosi Nikolett 
11. Leőwey megyei angol verseny 2018. január 4. hely   Kállai Botond Lombosi Nikolett 
12. Leőwey megyei angol verseny 2018. január 10. hely   Lengré Barnabás Lombosi Nikolett  
13. Kecske Kupa matematika verseny   regionális csapat 3. hely Kisgadó Tamás, Nagy Bálint, Dobos Ákos, Tefner László   Jutasi Szilvia 
14. Tollaslabda Diákolimpia megyei 1.    Borbály Eszter 5.a  edzője
15. Sakk Diákolimpia megyei 1.   Kresz Tamás 6.b   edzője
16. Sakk Diákolimpia  megyei 2. Tefner László 5.b  edzője 
17. Álomút rajzpályázat  országos díjazott  Hantos Luca 4.a, Illés Léna 4.a  Balatonyi Gáborné 
18. Megyei Népdaléneklési verseny ezüst oklevél   Doma Boglárka 5.a Fenyvesiné Bolla Smiljana 
19. Megyei Népdaléneklési verseny  arany oklevél Kiszely Sára 3.a, Illés Léna 4.a  Fenyvesiné Bolla Smiljana  
20. Megyei Népdaléneklési verseny kiemelt arany oklevél  Illés Liza 3.a, Biszvurm Anna 4.a, Antal Olivér 1.b  Fenyvesiné Bolla Smiljana  
21. Zrínyi Matematika verseny megyei 12.   Kisgadó Tamás 5.b  Jutasi Szilvia 
22. Zrínyi Matematika verseny  megyei 10.  Kresz Tamás 6.b Tészás Péterné  
23. Zrínyi Matematika verseny 14. hely   Szereday Dániel 7.a  Keppert Gyuláné  
24. Erdők mezők vadvilága országos rajzpályázat  2. hely  Lukács Anita 7.a, Doma Zsófia 7.a  Wellisch Katalin  
25. Angol OÁTV megyei   11. hely Rozmer Inez   Lombosi Nikolett  
26. Általános Iskolák Országos Tanulmányi verseny német megyei forduló  1. hely Doma Zsófia 7.a   Hergertné Pongrácz Adrienn  
27. Általános Iskolák Országos Tanulmányi verseny német megyei forduló 5. hely   Gerentsér Anna 7.a   Hergertné Pongárcz Adrienn  
28. Kalmár László Matematikaverseny megyei 10. Nagy Bálint Jutasi Szilvia 
29.  Kalmár László Matematikaverseny  csapat megyei 2.   Nagy Bálint, Kisgadó Tamás  Jutasi Szilvia 
30. K G pénzügyi verseny országos középdöntő 3.  Varga Zoltán, Istvándi Máté, Hideg Patrik, Gerecs Vince, Bencze Benett Takács Judit
31. Nyelvész verseny megyei 4.  Doma Zsófia 7.a Laufer Péter 
32. Nyelvész verseny megyei 7.  Knoch Dorottya 7.b Laufer Péter 
33. Bánki matek verseny területi 5.  Kresz Tamás 6.b Tészás Péterné
34. Bánki matek verseny területi 4.  Szereday Dániel 7.a Jutasi Szilvia
35. Bánki matek verseny területi 5.  Knoch Dorottya 7.b Tészás Péterné
36. Atlétika 155 m Diákolimpia megyei 1. Hanyecz Gergely Árki Mária
37. Atlétika 60 m diákolimpia megyei 2. Vas Bence Németh Józsefné
38. Atlétika 60 m diákolimpia megyei 3. Mess Aliz Árki Mária
39. Atlétika 60 m diákolimpia megyei 5.  Rajnai Rebeka Árki Mária
40. Atlétika 1500 m diákolimpia megyei 4. városi 3.  Plisz Balázs Németh Józsefné
41. Atlétika 300 m diákolimpia megyei 4. megyei 5. Varga Petra Németh Józsefné
42. Atlétika 300 m futás városi 4.  Hirviniemi Alexander Árki Mária
43. Alba Fehérvár Kosárlabda rajzpályázat országos 3.  Grósz Berill, Bencze Benett, Varga Zoltán, Dömse Janka, Masnecz Hanna, Koszér Lorina, Istvándi Máté, Hideg Patrik, Nagy Dorina Takács Judit
44. Tűzoltós rajzpályázat városi 1.2.3. Illés Léna, Hantos Luca, Vitrindics Petra Takács Judit
45. Prica és a hölgyek rajzpályázat 2. hely Lukács Anita, Doma Zsófia 7.a Wellisch Katalin
46. Légy szorgalmas országos különdíj Rajz szakkör Wellisch Katalin
47. Tűzoltós rajzpályázat megyei 1.2.3. Szabó Dalma, Gémes Nóra Malomsoki Tünde
48. Tűzoltós rajzpályázat országos 3. Szabó Dalma Malomsoki Tünde
49. Kecske Kupa matematika országos döntő 20. Nagy Bálint, Kisgadó Tamás, Dobos Ákos, Tefner László Jutasi Szilvia
50. Országos egyéni atlétika országos 21. Hanyecz Gergely 8.b Árki Mária 

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola