2014-2015. TANÉV

 

Nemzetközi verseny

 

Sorsz.

Verseny neve és ideje

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár

 

X. Apáczai Matematika Kupa

1.

Olosz Adél

Jutasi Szilvia

Tészás Péterné

 

Kárpát medencei nemzetközi Öveges József fizika verseny

 

Olosz Adél 8.a

Tészás Péterné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Országos verseny

 

Sorsz.

Verseny neve és ideje

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár

 

Súlyemelő országos bajnokság

1.

Major Nikoletta 7.a.

 

 

Bátaszéki Matematika

14.

Olosz Adél 8.a

Jutasi Szilvia, Tészás Péterné

 

Sakk országos

22.

Tefner László

 

 

Jedlik Ányos fizikaverseny

2.

Olosz Adél

Tészás Péterné

 

Varga Tamás

27.

Olosz Adél

Jutasi Szilvia, Tészás Péterné

 

Abacus Matematikai fizikai pontverseny

1.

Olosz Adél

Tészás Péterné

 

Abacus Matematikai Lapok fizika mérés pontverseny

1.

Olosz Adél

Tészás Péterné

 

Hatvani István fizikaverseny

1.

Olosz Adél

Tészás Péterné

 

Curie Országos kémia verseny

8.

Olosz Adél

Keppert Gyuláné

 

Utcai rajzpályázat

pénz jutalom

Böszörményi Lili, Antal Zita

Torhosi Ibolya

 

Betű design verseny

különdíj

Malkoc Hanna

Torhosi Ibolya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Megyei verseny

 

Sorsz.

Verseny neve és ideje

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár

 

Zrínyi Matematika

5.

Olosz Adél

Jutasi Sz. Tészás E.

 

Curie kémia verseny

3.

Olosz Adél

Tészás Péterné

 

Jedlik Ányos fizika

1,

Olosz Adél

Tészás Péterné

 

Sakk megyei egyéni

1.

Tefner László 2. b

 

 

 

1.

Csőszi Csenge 6.b

 

 

 

1.

Kresz Tamás 3.b

 

 

Sakk megyei csapat

1.

Tefner László 2. b

 

 

 

1.

Csőszi Csenge 6.b

 

 

 

2.

Süle Zsolt

 

 

 

2.

Kresz Ádám 6.a

 

 

Kézilabda diákolimpia fiú 4. korcsoport

2.

csapat

Árki Mária

 

Megyei technika verseny

3.

Demeter Roxána, Leicht Flórián, Varga Botond 8.a

Filip János

 

Varga Tamás megyei

2.

Olosz Adél 8. a

Jutasi Szilvia, Tészás Péterrné

Bolyai Matematika verseny

16.

csapat Scweitzer Anna, Pluhár Anna, Kele Dominik, Parádi Viktória

Tészás Péterné

 

CRNL Ciszterci Matematika Verseny

1.

Olosz Adél, Pluhár Anna, Scweitzer Anna

Tészás Péterné

 

CRNL Ciszterci Matematika Verseny

3.

Olosz Adél

Jutasi Szilvia

 

Pécsi Janus P. Gimnázium Matematika Verseny

3.

Olosz Adél

Jutasi Szilvia

 

CRNL saját kísérletek bemutatása, elemzése

4.

Olosz Adél

Tészás Péterné

 

Szellemeskedő matematika verseny (Babits)

1.

Olosz Adél

Jutasi Szilvia

Tészás Péterné

 

Hevessy kémia megyei

4.

Olosz Adél

Keppert Gyuláné

 

Kenguru Matematika

3.

Láng Domonkos

Bernáth Zoltánné

 

Kenguru Matematika

6.

Révész Rubina

Varga Ildikó

 

Kenguru Matematika

4.

Kresz Ádám

Keppert Gyuláné

 

Benedek Elek mesemondó

1.

Takáts Balázs

Laufer Péter

 

Arany János Versmondó

különdíj

Elekes Dávid

Laufer Péter

 

Lövészet megyedöntő

1.hely

Márton Roland, Varga Botond, Varga Bence

 

 

Sebők angol nyelvi verseny

1.

Takáts Balázs, Pál andor, Fekete Márk

Lombosi Nikolett

 

Orsz.Angol Tanulm.V.

1.

Hornjak Balázs

Lombosi Nikolett

 

Kenguru Matematika

10.

Olosz Adél

Jutasi Szilvia, Tészás Edit

 

Dischka Győző megyei fizikaverseny

1.

Olosz Adél 8.a

Tészás Péterné

 

Leőwey Gimnázium megyi matematikaverseny

1.

Olosz Adél 8.a

Jutasi Szilvia

Tészás Péterné

 

Már én is közlekedem rajz

különdíj

Lehőcz Sára, Jung Jázmin, Masnecz Csenge, Lázár Dóra, Szereday Réka, Illés Eszter, Mayer Hedda

Wellisch Katalin

 

Kalmár matematika verseny

4.

Olosz Adél 8. a

Jutasi Szilvia, Tészás Edit

 

Apró matematikusok

1.

Nagy Bálint 2.b

Gerencsér Andrásné

 

Apró matematikusok

1.

Póla Áron 1.b

Iflinger Judit

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Városi verseny

 

Sorsz.

Verseny neve és ideje

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár

 

FHB rajzpályázat

1.2.

Marton Bódi Anna 2.b,

Nagy Bálint 2.b

Vörös Kriszta

Gerencsér Andrásné

 

FHB rajzpályázat

különdíj

Lehőcz Sára 6.a

Wellisch Katalin

 

FHB rajzpályázat

1.2.

Borbás Kitti, Gerdei Csenge 4.a

Balatonyi Gáborné

 

Diákolimpia Atlétika körz.

1.

Mess Alíz, Varga Petra, Luhár Sára, Koch Dorottya, Pénzes Vivien, Hantos Liliána

Németh Józsefné, Bálint Klára

 

Gyorskorcsolya

5.

Velkovics Luca 5.b

Németh Józsefné

 

Gyorskorcsolya

9.

Szentes János 6.b

Németh Józsefné

 

Gyorskorcsolya

10.

Krémer Anna 5.b

Németh Józsefné

 

Pitvicei tavak rajzpályázat

különdíj

rajz szakkör

Wellisch Katalin

 



 

Olosz Adél eredményei
2014-2015 tanév/ 8. oszt. Iskolai Megyei Régiós Országos
Jókai Matematika verseny I. hely      
Janus Matematika verseny   III. hely    
Szellemeskedő matek/ Babits Gimn.   I. hely    
X. Apáczai Matematika Kupa nemzetközi       I. hely
Cisztergő matematika   III. hely    
Dischka Gy. Megyei fizikaverseny   I. hely    
Muki bácsi fizikaverseny   4. hely    

 

 

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola