2013-2014. TANÉV

 2013-2014. TANÉV

Városi verseny

Sorsz.

Verseny neve és ideje

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár

 

Lucai napja rajzpályázat

1.

Borbás Kitti

Balatonyi Gáborné, Takács Judit

 

Luca napja rajzpályázat

3.

Gerdei Csenge

Balatonyi Gáborné, Takács Judit

 

Jókai Matematika verseny

5.

Kresz Tamás 2.

Polgár Zsuzsa

 

 

3.

Révész Rubina 2.

Varga Ildikó

 

 

3.

Szereday Dániel 3.

Stenczerné Nagy Ágnes

 

 

3.

Goldman Fanni 4.

Iflinger Judit

 

 

5.

Kállai Botond

Iflinger Judit

 

 

2.

Lengré Barnabás

Gyarmatiné Kovács I.

 

 

5.

Csőszi Csenge

Jutasi Szilvia

 

 

3.

Kresz Ádám 5.a

Keppert Gyuláné

 

 

4.

Gelencsér Ákos

Keppert Gyuláné

 

 

1.

Olosz Adél 7.a

Jutasi Szilvia

 

 

3.

Marcz Levente

Keppert Gyuláné

 

 

5.

Mess Jakab

Keppert Gyuláné

 

 

1.

Hergert Dávid 8.

Tészás Péterné

 

 

3.

Lukács Andrea 8.a

Tészás Péterné

 

Janus Matematika v.

2.

Herger Dávid 8.b

Tészás Péterné

 

Atlétika városi döntő

2.3. hely

IV. korcsoport fiúk

Russay Olivér

 

Jókai matematikav.

3. hely

Szereday Dániel 3.a

Stenczerné N. Á.

 

Bánki matematikav.

5. h.

Szereday Dániel

Stenczerné N.Á.

 

 

Országos verseny

Sorsz.

Verseny neve és ideje

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár

 

Tiszta levegő rajzpályázat

Különdíj

Várnai Virág 5.a

Vörös Krisztina

 

Szalay Diákpályázatok

 

5.b

Jutasi Szilvia

 

Tornaverseny

1.

Barics Bálint 4.a

 

 

Biciklin a családdal rajz

Extra különdíj

Hegyi Zsófia 3.a

Balatonyi Gáborné, Takács Judit

 

Mikulás ajándékműhelye

Különdíj

Doma Zsófia 3. a

Balatonyi Gáborné, Takács Judit

 

Nyári sport rajzp.

3.

 

Balatonyi Gáborné, Takács Judit

 

Astellas Gyermekrajz pályázat

Különdíj

Vázsonyi Benedek 3.a

Balatonyi Gáborné, Takács Judit

 

Országos kémia

9.

Olosz Adél 7. a

Keppert Gyuláné

 

Öveges József országos fizikaverseny

2.

Olosz Adél 7.a

Tészás Péterné

 

Hatvani István Országos fizikaverseny

1.

Olosz Adél

 

 

RG

2.

Varga Lea 7.a

 

 

Egy kórterem is lehet menő

2.

Lukács Anita 3.a

Dr.Balatonyi Gáborné, Takács Judit

 

Egy kórterem is lehet menő

Különdíj

Doma Zsófia 3.a

Dr. Balatonyi Gáborné, Takács Judit

 

Jedlik Ányos Fizikaverseny

2.

Olosz Adél 7.a

Sebestyén Zoltán

 

Lions Békeposzter pályázat

díjazott

Vasvári Nikolett 7.a

Wellisch Katalin

 

 

Megyei verseny

Sorsz.

Verseny neve és ideje

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár

 

Bolyai matematika csap.v

13.

Borbély András, Lehőcz Sára, Masnecz Csenge, Takáts Balázs

Keppert Gyuláné

 

Bolyai matematika csap.v.

13.

Dobó Farkas, Herger Dávid, Pálfi Soma, Mess Alexandra

Tészás Péterné

 

Leőwey Német nemz.v.

5.

Hirdi Kata

Hergertné Pongrácz A.

 

Babits matematika verseny

2.

Olosz Adél 7.a

Jutasi Szilvia

 

 

Bendegúz nyelvtan verseny

9.

Doma Zsófia  3.a

Dr.Balatonyi Gáborné

 

Kézilabda

4.

3.korcs. fiúk

Árki Mária

 

Sebők 6.-os angol verseny

2.

Gelencsér Ákos, Hornjak Balázs, Csuhai Roland

Lombosi Nikolett

 

Atlétika 600 m futás

9.

Takáts Balázs

Árki Mária

 

Népdaléneklési verseny

Arany f.

Kovács Veronika 8.b

Bán Éva

 

Varga Tamás Matematika

 

Olosz Adél 7.a továbbj.országos

Jutasi Szilvia, Tészás Péterné

 

Technika verseny

3. hely

Pálfi Soma, Herger Dávid, Katona Gergő

Filip János

 

Kenguru Matematik.

6.

Révész Rubina 2.a

Varga Ildikó

 

 

Országos Angol tanulmányi verseny

10.

12.

Lévárt Ákos 7.b

Mess Jakab 7.b

Józsa Lívia

 

Vízparton élő állatok rajzverseny

1.

Tefner Veronika

Torhosi Ibolya

 

 

Regionális verseny

 

Mesemondó és népdaléneklési

  1. hely

Arany m. 

Takáts Balázs 5.a  Kovács Veronika 8.b

Bán Éva

 

 

 

Nemzetközi verseny

Sorsz.

Verseny neve és ideje

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár

 

V.Pécsi RG

Egyéni 1.

Csapat 3.

Kovács Dorka 2.a

 

 

Apáczai Kupa

Csapat 11.

Olosz Adél, Lehőcz Ábel, Kele Dominik

Jutasi Szilvia

 

Apáczai Kupa

Csapat 7.

Herger Dávid, Veres Alex,Pálfi Soma

Tészás Péterné

 

Apácazi Kupa

5.

Herger Dávid

Tészás Péterné

 

Apáczai Kupa

18.

Pálfi Soma, Lukács Andrea

Tészás Péterné

 

Apáczai Kupa

4.

Olosz Adél

Jutasi Szilvia

 

Apáczai Kupa

28.

Mess Jakab

Keppert Gyuláné

 

Ahol szeretünk, ott az otthonunk – nemzetközi rajzpályázat

Dicséret

Dallos Míra, Gazsó Virág 2.a

Varga Ildikó

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola